Inżynier kontroli jakości [Poland]

Zadania
  • Kontrola jakości wyrobów pod względem jakościowym na każdym etapie produkcji
  • Prowadzenie kontroli dostaw materiałów, surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z procedurami Zakładowej Kontroli Produkcji
  • Przeprowadzanie okresowych selekcji oraz weryfikacja produktu w przypadku wystąpienia błędu
  • Definiowanie i wdrażanie działań korygujących/zapobiegawczych
  • Przygotowywanie raportów z działań kontroli jakości oraz prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych
  • Prowadzenie kontroli pracy laboratorium
  • Wsparcie działu produkcji i magazynu
  • Aktywny udział przy certyfikacji oraz badaniach jakościowych produktu na zgodność z normami, współpraca z jednostkami certyfikującymi
  • Odpowiedzialności za procedurę reklamacyjną
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Przestrzeganie procedur systemu zarządzania jakością i ZKP
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe lub techniczne z doświadczeniem w pracy w kontroli jakości
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów zarządzania jakością
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, ich kalibracja i bieżąca konserwacja
  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, plan kontrolny, 5W analiza)
  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia, kursy)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i możliwość inicjowania zmian
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna - Medicover, karta sportowa - MultiSport, okresowe konkursy pracownicze, spotkania integracyjne)
Aplikacje mogą Państwo składać klikając TUTAJ lub przesyłać na adres: [email protected] wpisując w tytule: nazwę stanowiska

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia ogólnego o ochronie danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez Elko-Bis Sp. z o.o., (NIP: 8952011110, REGON: 021829340), ul. Swojczycka 38E, Wrocław dla celów związanych z rekrutacją. Powyższe dane podaję dobrowolnie.”

Prosimy o przesyłanie w CV jedynie informacji wskazanych w art. 221 § 1 KP

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

„Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Elko-bis systemy odgromowe Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 5 lat. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania”.

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال